Mariusz Żakiewicz

Mariusz Żakiewicz - Profesjonalny Spedytor

kontakt

+48 516 098 500

mariusz.zakiewicz@ProfesjonalnySpedytor.pl

DOWIEDZ SIĘ dlaczego nagrywam podcast?

Nazywam się Mariusz Żakiewicz i jestem autorem podcastu Profesjonalny Spedytor, w ramach którego dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z obszarów transportu, spedycji oraz sprzedaży i zarządzania w spedycji. 

 
Posiadam 15-letnie doświadczenie pracy w logistyce międzynarodowej. Uczestniczyłem w wielu projektach transportu krajowego i zagranicznego. 
 
Jako Dyrektor Działu Transportu i Spedycji operatora logistycznego BBA Transport System byłem odpowiedzialny m.in za strategię i planowanie taktyczne przedsiębiorstwa, budżetowanie, procedury operacyjne, rekrutację oraz szkolenie pracowników. 
 
Zarządzałem działem operacyjnym w czterech gałęziach transportu: drogowej, lotniczej, morskiej oraz kolejowej. Szkoliłem i wdrażałem handlowców w ramach własnego, autorskiego procesu szkolenia.
 
Operacyjnie zorganizowałem ponad 10 000 różnego rodzaju transportów międzynarodowych. 
 
Jestem absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej, logistykiem certyfikowanym przez European Logistics Association (ELA). Ponadto posiadam liczne certyfikaty branży logistycznej: FIATA, IATA Basic Cargo, IATA GDR Awareness, CPC, GDP.
 
Swoją misję dzielenia się wiedzą i doświadczeniem rozpoczynałem jako inicjator projektu Akademia Spedytora, w ramach którego organizowałem spotkania dla studentów i adeptów logistyki, aby mogli poznać praktyczne aspekty spedycji.
 
Jestem też „gościnnie” wykładowcą na studiach podyplomowych w Katedrze Logistyki SGGWel

POBIERZ MATERIAŁY DODATKOWE

Incoterms 2020 okładka e-book Profesjonalny Spedytor

POBIERZ E-BOOK

Najbardziej wyczerpujące opracowanie INCOTERMS ® 2020, przygotowane przede wszystkim z myślą o spedytorach.

Zawiera czytelne schematy z dodatkowymi oznaczeniami i objaśnieniami.

Do każdej z formuł dołączona jest tabela szczegółowego podziału kosztów.

POBIERZ