#56 – Podcast 4.0 – Pierwszy interaktywny podcast wspierany sztuczną inteligencją

(...) A to określenie 4.0 symbolizuje to, że oddaje w Wasze ręce nowy format podcastu, który może w zasadzie przybrać formę interaktywnego kontaktu ze mną. Formę, dzięki której wierzę, że z treści tego podcastu wyciągniecie jeszcze więcej.

W dwa dni po moich 40. urodzinach, z refleksją nad minionym czasem i spojrzeniem w przyszłość, chcę zaprosić Was w podróży po nieco inny wymiarze podcastu. Od dziś moje 15 lat doświadczenia w spedycji, łączę z najnowszymi osiągnięciami sztucznej inteligencji, tworząc format Podcast 4.0. 🎙️

 

Od właścicieli firm spedycyjnych, przez menedżerów aż po spedytorów i handlowców – każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki Igorowi, interaktywnemu współprowadzącemu opartemu na AI, możecie zadać dowolne pytanie lub poprosić o rozwinięcie jakieś kwestii, dotyczące dowolnego odcinka, poszerzając przez to swoją perspektywę na temat spedycji.

 

Sprawia to, że po odsłuchaniu danego odcinka można Igorowi zadać dowolne pytanie dotyczące treści danego odcinka, ze swojej indywidualnej perspektywy i w waszym konkretnym kontekście.  

 

Dla mnie nie jest to już tylko podcast. Tym formatem otwieram drzwi do mojego świata, zapraszając Was do interaktywnej dyskusji. Zajrzyjcie do mojej głowy, poznajcie moją spojrzenie na spedycję i przy pomocy Igora, zastanówcie się, jak możecie wykorzystać to w swojej codziennej pracy.

 

Zapraszam do odsłuchania najnowszego odcinka, w którym opowiadam o tym, jak idea Podcast 4.0 stała się rzeczywistością. 💡

Dołącz do Spedytorów 4.0

Inwestuj w przyszłość i swoją branżową wiedzę!

Zyskaj możliwość bezpośredniego kontaktu z Igorem

POBIERZ CHECKLIST

Sprawdzone metody działania, gdy giełda transportowa milczy i nikt się nie zgłasza na wystawiony ładunek.  

  • Co sprawdzić w zamieszczonej na giełdzie ofercie?
  • Kiedy i jakie wprowadzać zmiany?
  • Jakie aktywności podjąć w pierwszej kolejności?

POBIERZ

MASZ APLIKACJĘ PODCASTOWĄ?

Słuchaj jak Ci wygodnie:

POBIERZ MATERIAŁY DODATKOWE

POBIERZ E-BOOK

Najbardziej wyczerpujące opracowanie INCOTERMS ® 2020, przygotowane przede wszystkim z myślą o spedytorach.

Zawiera czytelne schematy z dodatkowymi oznaczeniami i objaśnieniami.

Do każdej z formuł dołączona jest tabela szczegółowego podziału kosztów.

POBIERZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.